29/10/2014

Kategori: Lifestyle

Monica Lewinsky flet per dashurine me Bill Clinton

Monica Lewinsky deklaroi gjate nje fjalimi e mbytur ne lot, se ajo kishte rene ne dashuri me Bill Clinton. Ajo pershkroi dhimbjen e madhe qe ndjeu kur u be figure e nje skandali seksual dhe e poshterimit boteror. Lewinsky e pershkroi veten si "personi i pare, reputacioni i te cilit u shkaterrua plotesisht ne te gjithe boten nepermjet internetit" dhe foli per rolin e saj ne ceshtjen qe pothuajse i dha fund presidences se Clinton.

195 views