08/05/2015

Kategori: Sport

Mourinho vjen me “cmendurine” e radhes (Video)

Jose Mourinho vazhdon te dhuroi momente humori ne konferenca per gazetare. Portugezi, i beri te qeshin gazetaret edhe ne konferencen qe e mbajti sot, para ndeshjes me Liverpoolin. Edhe pse Chelsea u be kampion i Premierliges kete sezon, Jose Mourinho asnjehere nuk e fitoi çmimin menaxheri i muajit, dhe rreth kesaj, mori pyetje nga gazetaret. Mourinho, deklaroi se po e shijon titullin e Premierliges, te cilin edhe e kishte synim, dhe nuk merzitet per çmimet tjera. Por, shtoi ne humor, se nuk di kush eshte ne panel qe vendos per trajneret e muajit, por nese nje dite do ta takoi, do ta kap per fyti. Burimi: Indeksonline

247 views