23/10/2014

Kategori: Sport

Mrekullite e Cristiano Ronaldo

Ka shenuar me shume se 350 gola gjate karrieres se tij. Cristiano Ronaldo eshte nje makineri golash. Ja disa nga mrekullite e tij qe ka realizuar me fanellat e Sporting, Manchester United, Real Madrid dhe Portugalise

378 views