07/11/2014

Kategori: Sport

Muller nuk heq dore. Mbetet po i njejti

Thomas Muller eshte nje nder futbollistet me te mire te BayernMunchen. Por ai nuk shkelqen vetem ne fushen e lojes. Nga e gjithe skuadra ai eshte personi qe ka humorin me te mire dhe qe gjithnje mendon te beje shaka. Shikoni se cfare ka bere dje gjate seances stervitore te skuadres.

164 views