02/11/2014

Kategori: Sport

Mustafi i jep fitoren Valencias. Villarreal – Valencia 1 – 3

Dy gola te Shkodran Mustafit i japin fitoren Valencias ne perballjen e veshtire ne fushen e Villarreal. Mbrojtesi me origjine shqiptare shenoi ne minutat e 64 dhe 73. Tani Valencia ngjitet ne vendin e 2 me 23 pike

182 views