19/12/2014

Kategori: Sport

Napoli – Parma 2 – 0

Napoli fiton ne ndeshjen e fundit te vitit 2014 kunder Parma me rezultatin 2 - 0 dhe rremben vendin e trete ne klasifikimin e Serie A. Ishte Zapata dhe me pas belgu Mertens qe i dhane fitoren skuadres se Rafa Benitez. Tani Napoli eshte gati per perballjen e dites se hene kunder Juventus ne finalen e superkupes se Italise.

144 views