02/11/2014

Kategori: Sport

Napoli – Roma 2 – 0

Napoli ka mundur Romen me rezultatin 2-0 dhe eshte ngjitur ne vendin e trete. Higuain ne minuten e 3 dhe Callejon ne minuten e 85 i kane dhene fitoren skuadres se Rafa Benitez.

151 views