17/03/2015

Kategori: Sport

Ndodh ne Itali: Ndeshja fillon pa gjyqtar kryesor (VIDEO)

Sfida mes Fiorentines dhe Milanit dhuroi nje moment interesant. Ndeshja mund te luhet edhe pa gjyqtarin kryesor. Nje gje e tille ndodhi pikerisht ne Serie A ne Itali. Sfida mes Fiorentines dhe Milanit per disa momente u luajt pa gjyqtar kryesor. Perderisa gjyqtari kryesor i sfides po zevendesohej, lojtaret e rifilluan takimin. Gjithsesi, loja u nderpre pas disa sekondash. Burimi: Gazeta Express

235 views