21/02/2015

Kategori: Sport

Ne ndeshjen e Premierliges , e godet kundershtarin ne… (Video)

Mesfushori kontrovers Joey Barton, ka bere nje tjeter çmenduri. Barton eshte ndeshkuar me karton te kuq ndeshjen mes Hull Cityt dhe QPR-se, duke regjistruar te 15 karton te kuq ne karriere. Pas ndeshkimit, Barton nuk kursen kundershtarin, duke e goditur ne organin gjenital. Burimi: Indeksionline

159 views