15/02/2015

Kategori: Sport

Neymar shenon gol qe thyen ligjet e fizikes (Video)

Neymar ka arritur te shenoje nje gol shume interesant, i cili ne shikim te pare dukej se topi nuk do te futej ne rrjete, mirepo ai perfundoi pikersisht ne rrjete. Barcelona eshte duke udhehequr me rezultat 1-0 ndaj Levantes, fale golit te shenuar nga Neymar. Ai pranoi nje assist perfekt nga Messi, dhe me vone shenoi nje gol i cili thyen padyshim ligjet e fizikes. E e goditi topin me te djathten e tij, dhe ne menyre mjaft interesante topi futet pikersisht ne rrjeten e portierit kundershtar Burimi:Lajmi.net

421 views