21/10/2014

Kategori: Lajme

Ngjarjet ne stadiumin e Partizan Beograd gjate derbit te qytetit

Pamje qe tregojne se tifozet serbe jane gjithmone problematike. Gjate derbit te Beogradit, ndermjet Partizan dhe Crvena Zvezda te zhvilluar vetem pak dite pas ndeshjes Serbi - Shqiperi, tifozerite e skuadrave kane shkaktuar probleme.

340 views