28/10/2014

Kategori: Sport Lajme

Nikolla: Shpërndani videon për të vërtetën që UEFA nuk respektoi

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla i bën apel cdo shqiptari që të publikojë dhe të shpërndajë sa më shumë ne mediat sociale videon me të cilën Federata Jonë e Futbolli u mbrojt përballë Komisionit të Disiplinës në UEFA në lidhje me ndeshjen e ndërprerë Serbi-Shqipërië, fitorja e së cilës iu dha në tavolinë kësaj të fundit.

229 views