09/01/2015

Kategori: Lajme

Njihuni me Donald Lu, Ambasadori i ri Amerikan ne Shqiperi

Njihuni me Donald Lu, Ambasadorin e ri Amerikan ne Shqiperi. Shihni Ambasadorin Lu teksa flet per familjen dhe vendlindjen e tij, si dhe teksa tregon se çfare pret te beje dhe te arrije ne Shqiperi.

400 views