24/10/2014

Kategori: Sport

Nuk ka histori ne Londer. Tottenham fiton lehtesisht kunder Zurich

Ka fituar me rezultatin e thelle 5 - 1 skuadra londineze e Tottenham kunder Zurich. 2 gola te Lamela dhe nje 3 golesh i Kane i  kane dhene fitoren skuadres se Tottenham qe tashme renditet e para ne grup.

169 views