01/12/2014

Kategori: Sport

Nuk permbahet Shkelzen Gashi. Serish 2 gola dhe i jep fitoren Basel

Nuk pembahet sulmuesi i perfaqesueses shqiptare Shkelzen Gashi me skuadren e Basel. Ne perballjen kunder Zurich skuadra Basel fitoi me rezultatin 1-2 fale dy golave te shqiptarit. Gashi ne fillim shenoi ne minuten e 41 dhe me pas ne minuten e fundit te takimit. Shkelzen Gashi vazhdon te jete golashenuesi me i mire ne kampionatin zviceran.

167 views