24/10/2014

Kategori: Sport

PAOK – Fiorentina 0 – 1

Fiorentina ka fituar ne Selanik dhe tashme me 9 pike te grumbulluara pas 3 takimesh eshte pothuajse e kualifikuar. Ishte Vargas i cili shenoi ne minuten e 38 duke i dhuruar fitoren skuadres se Vincenzo Montella. Fiorentina ne Europa League po tregon nje forme te shkelqyer ndryshe nga sa po ndodh ne Serie A

136 views