06/08/2015

Kategori: Sport

Pep Guardiola i ‘pushtuar’ nga djalli? Shikoni se cfare i ka ndodhur ne konferencen per shtyp! (Video)

Gjate konferences per shtyp ne turneun e Audi Cup trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola duket sikur eshte pushtuar nga djalli. Nderkohe qe trajneret Rafa Benitez dhe Sinisa Mihajlovic u pergjigjen pyetjeve te gazetareve, trajneri spanjoll ben nje fytyre te cuditshme. Ai duket sikur nuk eshte ne te njejten tavoline me trajneret e tjere. Per me shume shikoni videon.

413 views