21/04/2015

Kategori: Sport

Perqafimi emocionues i Messit me Ibran ne Camp Nou (Video)

Ibrahimovici eshte kthyer ne Camp Nou, te Barcelona. Shorti per çerekfinale te Liges se Kampioneve, ka vene perballe Barcelonen dhe PSG, dhe ne keto momente, po luhet ndeshja e kthimit. Ibra qe per 1 sezon ka qene pjese e Barcelones, i ka dhene nje perqafim emociones Lionel Messit, para fillimit te ndeshjes. Burimi: Indeksonline

384 views