08/02/2015

Kategori: Sport

Portieri shenon golin e 121-te ne karrieren e tij (Video)

Rogerio Ceni nuk e ka ndermend te ndalet, pasi ka arritur te shenoje dhe golin e 121-te ne karrieren e tij. Portieri i Sao Paolos ka arritur te shenoje golin e 121-te ne karrieren e tij, shifer kjo qe mund te jete shume e madhe edhe per nje sulmues. Ai realizoi nga penalltia golin e dyte per skuadren e tij ne fitoren 2-0 ndaj Piricibabas. Ceni momentalisht eshte ne moshen 42 vjeçare, mirepo duket se mosha nuk ndikon fare ne formen e tij. Burimi:Gazeta Express  

171 views