22/10/2014

Kategori: Sport

Porto – Athletic Bilbao 2 – 1

Porto vuan por arrin te fitoje me rezultatin 2 - 1 kunder Bilbao. Ishte Quaresma qe ne minuten e 75 i jep fitoren skuadres se tij dhe njekohesisht Porto ruan dhe kreun e renditjes ne grupin H

159 views