19/11/2014

Kategori: Sport

Portugali – Argjentine 1 – 0. As Ronaldo as Messi nuk shkelqejne

Ka perfunduar me rezultatin 1 - 0 ndeshja miqesore Portugali - Argjentine. Nje gol i Guerrerro ne minuten e 91 i jep fitoren e dyte radhazi trajnerit Fernando Santos. Vlen per tu theksuar se asnje nga dy yjet e futbollit, Ronaldo dhe Messi nuk kane shkelqyer ne kete perballje.

184 views