15/11/2014

Kategori: Sport

Portugali vs Armeni 1 – 0 Ronaldo i jep 3 pike te rendesishme skuadres se tij

Ronaldo!!! Kjo Portugali ka vetem nje emer. Ylli portugez i jep serish fitoren skuadres se tij. Kunder Armenise Ronaldo ka shenuar ne minuten e 72 dhe i ka dhene 3 pike shume te rendesishme Portugalise qe tani renditet ne vendin e dyte me 6 pike

172 views