26/11/2014

Kategori: Sport

PSG – Ajax 3 – 1 Cavani dhe Ibra i japin siguri skuadres

PSG ka fituar ne fushen e saj me rezultatin 3 - 1 kunder Ajax dhe vazhdon te mbaje kryesimin ne grupin F. 2 here Cavani dhe nje gol i Ibrahimovic i japin fitoren skuades se Laurent Blanc. Ne perballjen e fundit kunder Barcelones ne Camp Nou, PSG do ti mjaftonte nje barazim per te qene ajo skuadra e vendit te pare

131 views