06/11/2014

Kategori: Sport

PSG – APOEL 1 – 0

PSG ben detyren kunder APOEL. Skuadra e Blanc ka fituar minimalisht kunder skuadres qipriote me nje gole te Edinson Cavani ne minuten e 2 dhe tani ka siguruar kualifikimin per ne fazen e dyte. Skuadra parisiene pas 4 takimesh ka grumbulluar 10 pike.

151 views