10/11/2014

Kategori: Sport

PSG – Olympique Marseille 2 – 0

Lucas Moira dhe Edinson Cavani i kane shkaktuar humbjen e trete ne kampionat kryesuesve te Olympique Marseille. Tani skuadra e PSG eshte skuadra e vetme ne Ligue 1 qe ende nuk ka pesuar humbje. PSG tani renditet ne vendin e 2 me 1 pike me pak se Marseille.

136 views