21/10/2014

Kategori: Lajme

Putin ne Beograd. Parada ushtarake per nder te tij

Mberritja e presidentit rus Vladimir Putin ne Beograd dhe parada ushtarake nga forcat Serbe te ushtrise. Vetem 2 dite pas incidenteve ne ndeshjen Serbi - Shqiperi.

324 views