26/10/2014

Kategori: Sport

Real Madrid – Barcelona 3 – 1

Carlo Ancelotti triumfon mbi Barcelonen. Real Madrid fiton dhe kjo fitore i takon trajnerit Carlo Ancelotti i cili diti te zgjidhe ndeshjen. Edhe pse ishin ne disavantazh qe ne minuten e 4, Real Madrid tregoi qe eshte skuadra pretendente per te fituar titullin ne La Liga. Real Fiton me gola te Ronaldo, Pepe dhe Benzema. Per Barcelonen shenoi Neymar

171 views