31/01/2015

Kategori: Sport

Reklamat e censuruara qe nuk do te shfaqen ne finalen e SuperBowl 2015 pasi konsiderohen shume ‘hot’

Neser ne mbremje do te zhvillohet finalja e SuperBowl 2015 ndermjet New England Patriots dhe Seattle Seahawks. Interesimi pritet te jete i madh per kete finale. Ne pushim te ndeshjes do te zhvillohet nje super spektakel ku do te performojne artiste si Katy Perry dhe Lenny Kravitz. Nje interesim te vecante do te kete dhe per reklamat qe do te shfaqen gjate kesaj finaleje, ku nje spot 30 sekondash kushton miliona dollare. Por ka dhe reklama qe jane censuruar nga komisionet e etikes pasi konsiderohen shume 'hot'. Ja kush jane reklamat e ndaluara qe nuk do te shfaqen ne finalen e SuperBowl.

409 views