01/03/2015

Kategori: Sport

Rekord i madh ne La Liga (Video)

Rekord i madh ne La Liga eshte arritur dje ne ndeshjen e zhvilluar mes Rayo Vallecanos dhe Levantes. Futbollisti i Vallecanos, Alberto Bueno eshte futur ne historine e futbollit spanjoll duke shenuar pokerin me te shpejte ne histori. Bueno arriti te shenoi 4 gola per Vallecanon brenda 15 minutave loje. Vallecano arriti fitore me rezultat 4-2 me golat rekord te shenuara nga Bueno. Burimi: Indeksionline

183 views