30/10/2014

Kategori: Sport

Roma – Cesena 2 – 0. Roma ngjitet ne krye te renditjes

Roma fiton kunder Cesenes me ane te golave te Destro ne pjesen e pare dhe te De Rossi ne pjesen e dyte. Tani skuadra e Rudi Garcia renditet ne vendin e pare se bashku me Juventus

151 views