11/12/2014

Kategori: Sport

Roma – Manchester City 0 – 2

Roma gabon ne ndeshjen e fundit dhe eshte jashte Champions League. Skuadra e Rudi Garcia nuk arrin te mposhte apo te barazoje ne perballjen direkte kunder Manchester City. Per City qe ne kete takim kishte mungesa te shumta ishin Nasri dhe Zabaleta qe i japin kualifikimin.

152 views