08/11/2014

Kategori: Sport

Ronaldinho dhe Messi. Dy legjenda nje histori

Kane qene shoke skuadre te Barcelona por edhe rivale me perfaqesueset e tyre. Ronaldinho dhe Messi jane dy legjenda. Shijoni disa nga gjerat me te bukura qe ata kane bere ne fushat e lojes.

255 views