08/02/2015

Kategori: Sport

Ronaldo i dehur kendon , kujton Irinan (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka kenduar ne festen e ditelindjes se tij. Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, ka kenduar per mysafiret e tij ne festen e ditelindjes. Ai e festoi ditelindjen e 30-te te premten, ne mesin e shume miqve dhe bashkelojtareve. E, aty Ronaldo provoi talentin e tij per kendim, duke e kenduar nje kenge permes tekstit te se ciles kerkohej seks. Ndryshe, Ronaldo vetem kohe me pare u nda nga bukuroshja ruse, Irina Shayk. Burimi:Gazeta Express

214 views