24/10/2014

Kategori: Sport

Ronaldo dhe Messi premtojne spektakel ne El Clasico

Ronaldo dhe Lionel Messi jane protagonistet absolut te El Clasico ne vitet e fundit. Kane shenuar gola dhe kane produar emocione. Ja disa prej golave me te bukur qe kane shenuar te dy keta futbolliste

250 views