25/10/2014

Kategori: Sport

Ronaldo kunder Messi

Lionel Mesi dhe Cristiano Ronaldo, nje 'El Clasico' i viteve te fundit nuk mund te kuptohet pa keta te dy. Barcelona dhe Real jane sigurisht me te medha se emri i dy individeve, por kjo sfide nuk do te kishte qene kaq magjike ne edicionet e fundit, nese ne fushe pervec dy fanellave te dy klubeve te renda nuk do te kishim dhe peshen e kembeve te dy futbollisteve, qe kane rivalizuar me njeri-tjetrin ne cdo gje ne pese vjecarin e fundit, perfshi dhe “Topin e Arte”.

225 views