18/04/2015

Kategori: Sport

Ronaldo ngre ne kembe Bernabeun, shikoni çfare ben ai (VIDEO)

Cristiano Ronaldo perveç golave po dhuron edhe spektakel me Real Madridin. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka bere nje veprim magjik ne ndeshjen qe po zhvillohet kunder Malagas ne Bernabeu. Ronaldo ka kaluar ne menyre magjike lojtarin e Malagas, me çka ka bere qe krejt Bernabeu te qohet ne kembe dhe te duartrokas ate. Reali po fiton 1:0 kunder Malagas me golin e Ramos, ku Ronaldo ishte asistues. Burimi: Gazeta Express

407 views