20/04/2015

Kategori: Sport

Ronaldo & Zidane perseri ne fushe, si ata askush (Video)

Futbolldashesit sonte paten nje mundesi te mire e te rralle. Ne fushe per nje ndeshje humanitare, kane zbarkuar fenomeni brazilian, Ronaldo, dhe mesfushori Zinedin Zidane. Per te dy keta legjenda, vitet jane thjeshte numra, pasi qe klasin e kane te perhershem. Ronaldo dhe Zidane, bene disa kombinime te mira, ku edhe gjeten golin.

337 views