30/10/2014

Kategori: Sport

‘Rumble in the Jungle’ – Mohammad Ali kunder George Foreman

40 vite me pare u zhvillua nje nder ndeshjet me te bukura te boksit, ose me e bukura per shume specialiste dhe tifoze te ketij sporti. Nje ndeshje ku Mohammad Ali fitoi kunder rivalit kryesor te tij ne Kinshasa te Kongo.

327 views