09/12/2014

Kategori: Lifestyle

Ruset jane te cmendur. Shikoni se cfare ben drejtperdrejt ne televizion

Ne nje show ne Rusi ku mund te fitosh nje makine, nje prej kandidateve ka goditur me grusht nje kandidate pasi ajo po e provokonte. Nje show ku qe te fitosh makinen nuk duhet te largohesh per asnje menyre nga ajo pasi skualifikohesh. Por kandidati si duket nuk e ka duruar provokimin seksi te kandidates tjeter dhe e ka goditur me grusht. Kjo ka ndodhur drejtpersesrejti ne nje televizion rus. Keta ruset vertete jane te cmendur.

925 views