02/12/2014

Kategori: Sport

Sampdoria – Napoli 1 – 1

Nuk nxorri asnje fitues sfida permbyllese e javes se 13-te ne Serie A italiane mes Sampdoria dhe Napoli. Nje gol i Eder u duk sikur i dha fitoren e radhes formacionit te Sinisa Mihajlovic, por Napoli e kishte ruajtur surprizen per ne castet e fundit duke barazuar gjithçka me Duvan Zapaten.

128 views