11/12/2014

Kategori: Lifestyle

Sara X godet serish. Kete here gjoksi i saj kercen Jingle Bells. Gezuar !!!

Modelja Sara X kete here ka vendosur qe me gjoksin e saj te kerceje me muziken e Jingle Bells. Festat e fundvitit po afrojne dhe Sara ka menduar qe fansave te saj tu dergoje kete urim. Gezuar nga Sara X. Kjo eshte video e trete e Sara X pas kercimit te saj me muziken e Moxart dhe muzikes Country.

259 views