26/11/2014

Kategori: Sport

Schalke – Chelsea 0 – 5 Londinezet nuk njohin pengesa

Chelsea i Jose Mourinho nuk njeh pengesa. Ne Gelsenkirchen londinezet kane fituar me rezultatin e thelle 0 - 5 dhe kane siguruar vendin e pare ne grupin G. Ishte kapiteni Terry qe hapi serine e golave per Chelsea. Me pas ishte Willian, nje autogol i Kirchhoff, Drogba dhe Ramires. Tani Schalke shpreson ne nje mrekulli per te arritur kualifikimin

126 views