22/10/2014

Kategori: Sport

Schalke – Sporting Lisbone 4 – 3

Skuadra e Di Matteo vuan por arrin te fitoje. Nje penallti e dyshimte e akorduar ne minutat e fundit ne favor te Schalke dhe Chupo Moting i dhuron fitoren e pare ne kete kompeticion skuadres gjermane.

196 views