06/11/2014

Kategori: Sport

Shakhtar – BATE Borisov 5 – 0

Shakhtar fluturon fale Luis Adriano i cili shenon 3 gola dhe ne total kunder BATE braziliani ka shenuar 8 gola. Skuadra ukrainase tani ka 8 pike dhe eshte pothuajse e kualifikuar per ne fazen tjeter.

159 views