07/03/2015

Kategori: Sport

Shikojeni se sa i pafat eshte Bale (VIDEO)

Gareth Bale ka qene i pafat ne ndeshjen kunder Athletic Bilbaos. Anesori i Real Madridit, Gareth Bale per pak sa nuk ka shenuar nje gol gati nga gjysma e fushes, mirepo goditi vetem shtyllen. Bale tentoi qe te kromonte ne zone, por topi mori nje kthese interesante dhe perfundoi ne shtylle. Pavaresisht ketij rasti te mire per shenim, Real Madrid ne fund u mposht nga Bilbao me rezultat minimal 1:0. Burimi: Gazeta Express

199 views