10/11/2014

Kategori: Lajme

Shokuese! Shikoni se si nje pacient sulmon infermieret…

Ka ndodhur ne spitalin St. John's te Minnesota ku nje pacient 68 vjecar i 'armatosur' me nje shkop hokei ka sulmuar infermieret. Ngjarja ka ndodhur diten e premte dhe gjithcka eshte filmuar nga kamerat e sigurise. Stafi i spitalit ka njoftuar menjehere policine e cila e ka neutralizuar pacientin me pistolete elektrike. Nuk dihen arsyet e ketij sulmi. Pacienti vetem pak minuta pas neutralizimit nga forcat e police ka vdekur. Gjate sulmit te tij jane plagosur 4 infermiere

270 views