27/10/2014

Kategori: Lajme

Skadon afati 5 ditor per vjedhesit e energjise

Ka skaduar diten e hene afati 5 ditor i vendosur nga qeveria per vjedhesit e energjise elektrike. Sot kryeministri Rama do te mbaje nje takim ne pallatin e kongreseve ku do te shpalose planin dhe masat ndeshkuese per vjedhesit.

213 views