02/03/2015

Kategori: Sport

S’keni pare kurre festim te tille te golit (VIDEO)

Nje festim i rralle dhe qesharak eshte pare ne Gjermani. Ne ndeshjen ndermjet Kaiserlautern-Darmstadt, futbollisti Jaen Zimmer shenoi nje supergol te cilin e festoi çuditshem. Zimmer u be sikur te ishte pilot i Formulas duke "vozitur" ne festen e golit. Burimi: Indeksionline

156 views