29/10/2014

Kategori: Sport

St. Pauli – Borussia Dortmund 0 – 3 Verdhe e zinjte gati per perballjen me Bayern

Skuadra e Borussia Dortmund ka fituar lehtesisht kunder St. Pauli ne raundin e dyte te kupes se Gjermanise me rezultatin 0 - 3. Golat u shenuan nga Immobile, Reus dhe Kagawa. Dortmund tani eshte gati per sfiden e fundjaves ne Bundeslige kunder Bayern Munchen.

144 views