26/02/2015

Kategori: Sport

Sulmuesi i Tottenhamit ben gafen me qesharake te vitit (Video)

Ne ndeshjen e Europa Leagues mes Fiorentines dhe Tottenhamit, eshte pare njera nder huqjet me te medha ne histori te futbollit. Ishte sulmuesi Soldado, protagonist ne kete huqje, ku i vetem me portier, ben nje pasim amator te bashkelojtari, duke leshuar nje mundesi te madhe per te shenuar. Burimi; Indeksonline

519 views